شما عشایر محترم ایران و تمام اقشار ملت باید هوشیارانه توجه داشته باشید دست های خائن باز در زیر پرده مشغول فعالیت هستند

— امام خميني(ره)

ˈ احسان بدری طیب لوˈ از معلمان نمونه امسال کشور به این که زاده ایل و عشایر است افتخار می کند.

این معلم شاغل در مدرسه امام موسی کاظم (ع) در مجموعه فرهنگیان ناحیه یک آموزش و پرورش شیراز یکی از ۶۵ هزار معلمی است که در استان فارس آموزش فرزندان این دیار را برعهده دارند.
او پس از آن که یکی از ۹۴۱ معلم نمونه مناطق فارس شد، به لطف کارنامه کاری خود در زمره ۴۶ معلم نمونه استان و سه معلم نمونه کشور معرفی شد که قرار است این هفته در سطح استان و کشور تقدیر شوند.
احسان بدری طیب لو متولد ۱۳۴۸ از دامن پرمهر عشایر چشم به جهان گشود. نسب او از طایفه کشکولی بزرگ ایل قشقایی است.
وی می گوید: دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدارس عشایری و در شرایط کوچ گذرانده است و دبیرستان را در شهر قائمیه کازرون سپری کرده است.
این معلم نمونه کشوری می گوید: بیشتر دوران خدمت خود را در منطقه ˈ کوهمره نودانˈ از مناطق محروم شهرستان کازرون به تدریس مشغول بودم و در شش سال گذشته در شیراز خدمت کرده ام.
وی دبیر مطالعات اجتماعی ناحیه یک و عضو گروههای آموزشی استان است.
بدری طیب لو در پاسخ به سووال خبرنگار ایرنا که چه عاملی وی را در زمره معلمان نمونه کشور قرار داد، می گوید: یکی از عوامل اصلی کار پژوهش بوده است چرا که حدود ۲۰ مقاله در همایش های ملی و بین المللی ارایه داده ام.
وی ادامه داد: این مقاله ها در همایش هایی مانند همایش بین المللی یادگیری در شیراز و همایش بین المللی کارآفرینی در اصفهان به صورت سخنرانی یا پوستر ارایه شدند.
این معلم نمونه کشوری همچنین چند مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخل کشور داشته است و همچنین کتاب پوشه کار و سووالات امتحانی رشته مطالعات اجتماعی را تالیف کرده و در جشنواره های برپا شده در سطح آموزش و پرورش استان در این رشته برگزیده شده است.
بدری طیب لو در زمره ۴۶ معلم نمونه استان است که یکشنبه ۱۴ اردیبهشت در آیین ویژه ای در باشگاه فرهنگیان شیراز از آنها تقدیر می شود. آیین قدردانی از معلمان نمونه کشور روزهای آینده برگزار می شود.

دسته ها : اخبار

ارسال یک پاسخ